pondělí 16. listopadu 2015

Recenze: Dětská termoska s brčkem BAMBINI Tescoma

Zima pomalu klepe na dveře, u nás na vesnici fouká mrazivý vítr, teplota na teploměru ukazuje lehce nad nulu a na vršcích hor je nesmělý poprašek prvního sněhu.  Na letošní zimu se obzvlášť těšíme, Robinek se bude seznamovat se sněhem a Adámek bude poprvé stát na lyžích. Už od září vybírám kombinézy, boty, kulichy a různé doplňky, aby děti venku nezmrzly. A při hledání jsem narazila na jednu skvělou věc – na dětskou termosku s brčkem BAMBINI od Tescomy a chci se s vámi podělit o své dojmy.

Na první pohled mě uchvátil design termosky, který je podobný dětské lahvi s brčkem z řady BAMBINI Tescoma. Podobný je zejména tvar, uzavírací systém a veselé barvy. Výrobce udává, že je vhodná pro děti od 12-ti měsíců. Objem má 300 ml, což je ideální pro snadné držení.  Robinek má měsíců 14 a termoska se mu drží dobře, není těžká a má po stranách ouška, která skvěle padnou do ručky. Termoska je vyrobena z kvalitní nerezavějící oceli a odolného plastu. Díky tomu, že je nádoba dvouplášťová, tekutina v termosce zůstane dlouho teplá nebo studená. Když mi termoska přišla, hned jsem zkusila, jestli po uzavření neteče. Protože není nic tak protivného, jako vylité pití v kabelce kvůli špatně těsnící lahvi. Ale i po této stránce termoska nezklamala, tekutina nevyteče díky silikonovému těsnění.
Co se týče údržby, tak ta je bezproblémová, nádobu můžeme dát do myčky a uzávěr, brčko a těsnění snadno umyjeme pod tekoucí vodou. Víčko nemá žádné záhyby, do kterých by se špatně dostávalo houbičkou a kde by tak mohla ulpívat těžko odstranitelná nečistota. Velmi oceňuji, že k termosce lze dokoupit příslušenství, jehož součástí jsou dvě náhradní silikonová brčka a čistící štěteček. Termoska se prodává ve dvou barevných variantách – v modré a růžové a můžete ji zakoupit na stránkách www.feedo.cz za 499 Kč. Příslušenství se prodává zvlášť a stojí 79 Kč, můžete ho zakoupit na stránkách eshop.tescoma.cz.

Tak, teď už může napadnout metr sněhu. Já budu s Robinkem sáňkovat a tatínek s Adámkem budou sjíždět svah na lyžích, přijedou, zabrzdí smykem, ohodí nás sněhem jako dva frajeři a pak se ohřejí teplým čajíkem z termosky.. J

Žádné komentáře:

Okomentovat