středa 23. září 2015

Matky mají svůj projekt na FB! Zapoj se :-)

Kdo jste Facebookovým fanouškem našeho blogu, určitě vám nemohlo uniknout, že jsme začaly tvořit projekt!

Jedná se o měsíční výzvu, která bude probíhat ve veřejné skupině ZDE a každý den nás budou čekat jednoduché úkoly.

Prvotní myšlenka vzešla u oblíbených 30 denních výzev, které kolují internetem. Naposledy mě zaujala výzva jedné kuchařky, které se zúčastnila spousta žen (a možná i mužů?) a každý den sdílely/i fotky svých kuchařských výtvorů na dané téma. Tak si říkám, že je to vlastně skvělé! Pro mnoho maminek je mateřská stereotypem, proč si ji nezpestřit a bavit se? Proč neukázat, že je v nás víc, než jen matky, které tráví svůj čas přebalováním, praním a žehlením?

Tak vzniká náš první projekt! Bavme se, hrajme si, dělejme si radost! Každé ráno bude vyhlášeno téma dne. Úkoly budou jednoduché a bude jen na nás, jak téma zpracujeme. Fantazii a kreativitě se meze nekladou! Budeme vyrábět, vařit, sportovat, dělat radost, smát se i vzpomínat a večer potom sdílet ve facebookové skupině. Děti, manželé vítáni!

Začínáme 1.října, ale určitě sledujte až do konce září postupné odhalování našeho projektu, stručných pravidel a brzy se dočkáte i překvapení... Ale zatím PST! Vše se včas dozvíte na našich facebookových stránkách Matky na palubu a ve skupince Aktivní Matky na palubu - Říjnová výzva :-)

Přidejte se, sledujte a těšte se s námi!

Žádné komentáře:

Okomentovat