pátek 24. července 2015

Recenze: Holínky Coqui


I když zrovna vládne parné léto, nevyhneme se nečekaným bouřkám a blátivým kalužím, ale taky nás čeká houbaření a za měsíc nástup do školky. Už bylo na čase kouknout po nových holínkách, které s námi jely rovnou otestovat kaluže na dovolené :-)


Zrovna jsme (naštěstí) vychytali krásné počasí, ale poslední den přišel déšť a holky pyšně mohly vyběhnout v holinkách.

Protože naše holky hodně nosí oblečení s výrazným potiskem, tak jsem pokukovala po jednoduché obuvi. Holínky Coqui se mi moc zalíbily, i když jsou barvy jasné, tak vybrané dobře, aby ladily k barvám dětského oblečení: http://coqui.prodeti.cz/kategorie/boty-a-prezuvky/holinky?utm_source=matkynapalubu&utm_campaign=ambasador&utm_medium=web/

Díky kombinaci kaučuku a termopolyuretanu jsou pohodlné a ohebné, když si dítě dřepne. Nahoře, kde jsou textilní, se dají pevně stáhnout pomocí šňůrek a brzdičky, holky ji však hned sundaly, takže jsem nechala jen šňůrky a zavazuji na mašličky, což je dostačující. Spodní lem okolo podrážky je vybaven reflexní páskou, díky níž je dítě viditelné i za šera.  Vzadu nad patou je gumový výběžek, který dítěti usnadní vyzouvání.I když Maruška nikdy předtím holínky neměla, tak v nich hned pohodlně chodila, běhala, skákala.


Po akci šly boty do sprchy a byly raz dva omyté, teď čekají na další deště :-)

Za mě holínkám určitě velké plus, jediný nedostatek vnímám v lehce sundatelné brzdičce, kterou malé děti hned stáhly, ale nakonec je mi i sympatičtější vázat na mašličku. Oceňuji promyšlenost, jak v komfortním vyzouvání, zakomponování reflexní pásky či možnost stáhnutí, když prší nebo dítě skáče v kalužích.


Díky Proděti.cz !

2 komentáře: