pondělí 29. června 2015

Vyhlášení soutěže: Náš milovaný tatínek!

Moje milé maminky!

Tohle byla nejdojemnější a nejkrásnější soutěž za dob trvání mého blogu. Musím říct, že mě jednak potěšila převeliká účast, ale hlavně ta spousta úžasných tatínků! To, jakou lásku vám i dětem dávají, to jak o nich vy dokážete úžasně napsat. Myslím, že i když mnohé z vás nemohu odměnit, ač bych velice ráda, protože si to zasloužíte všechny bez výjimky, máte už svou výhru doma v podobě vašeho partnera, nejmilovanějšího tatínka. Važte si jich a hýčkejte si je :-)

Vím, že to píšu vždy, ale nikdy není jednoznačné a rozhodně ne lehké vybrat vítěze a pevně věřím, že pokud se na vás štěstí neusmálo dnes, příště se určitě usměje :-)


Za nejvtipnější příspěvek posílám knížku Deníček moderního fotra mamince Šárce Š., i můj muž by mohl povídat o tom, jak je těžké soužití, když se mu narodí samé dcery a doma je tak ženská převaha :-)


A na kosmetický balíček, za nejlepší příspěvek v soutěži, se může těšit maminka Nina, s dojemným příspěvkem o těch nejlepších mužích jejího života. 

Ahoj mamky,

můj přítel a našeho pokladu tatínek je nejlepší,stejně jako můj tatínek a tatínek mého přítele:-)Fakt jsou nejlepší.Můj tatínek protože mi v dětství vyprávěl vymyšlené pohádky o mašince Karolínce,věřil se mnou na víly a bludné kořeny.Protože se mnou jezdil do cukrárny,aby jsme si dali kokosku napůl,i když jsme byli makrobiotici,protože mu po rakovině chyběl kousek střeva a nebývalo mu ještě deset let dobře.Protože ve městě vždy se mnou chodil před svatební salon,abych si ve výloze mohla prohlédnout svatební šaty a po týdnu vždy se mi koukal do očí,jestli je mám stále nakoukaný.Občas prohlásil,že už blednou a vzal mě do města jen proto,abych si je zase nakoukala.Protože když mi bylo pět, učil mě bruslit a pak zmrzlej v jedenáct večer se na mě chodil dívat,jak na ledě dělám piruetky. Protozě mě každý víkend vozil na hrad Svojanov,aby si se mnou povídal o princeznách a jejich princích i když to bylo šíleně daleko.Protože s námi v létě spával na seníku,koukal s námi na prolétající netopýry a vyprávěl si s námi a zařídil nám tuhle část dětství naprosto mystickou.Protože když i já ve dvaceti onemocněla rakovinou,jako psychoterapeut se mnou tvrdě makal,abych neumřela a dodnes se mnou maká.Můj přítel je  ten nejlepší táta,protože kvůli mé nemoci je na mateřské,i když je práce jeho smysl života. Protože nás miluje a stojí za námi i když jsem protivná a zlá a nespravedlivá a ráda bych ho poslala k šípku.Protože vždycky nic není jen můj problém,ale náš,protože jsme rodina a on by mě v ničem nikdy nenechal samotnou. Protože tam,kde já přepečovávám našeho píďálku,on to vyvažuje a dává hranice.Protože syna umí rozesmát jako nikdo a ve všem mě klidně zaskočí. Jeho tatínek je ten nejlepší,protože ho splodil,vychoval z něj úžasnýho chlapa,drží rodinu pohromadě a vždy si zachová nadhled.Nikdy by nás nedal.A já bych nikdy nedala je❤

Tak proto :-)

Nina

Výherkyním gratuluji a Ninu poprosím o doplnění adresy do emailu mothersaboard@gmail.com 

Všem moc děkuji za účast a pokud se chcete pokochat celou galerií skvělých tatínků, najdete ji ZDE

Přeji krásné prázdniny, spoustu veselých, romantických i dojemných zážitků a na další soutěže se můžete těšit zase v září! 

Anežka
Matky na palubu!

Žádné komentáře:

Okomentovat