středa 17. června 2015

Soutěž: Náš milovaný tatínek!

A je tu slibovaná červnová soutěž :-) V neděli slaví svátek všichni tatínkové, pojďme se s nimi pochlubit!

Tentokrát se fantazii meze nekladou a posílat můžete fotky, dopis tatínkovi, příběh, jakým vás váš milý dojal nebo pobavil :-)

Hlavní výhrou je kosmetický balíček pro maminku!


Tak šup šup, soutěžíme! Jak na to? 

Své příspěvky zasílejte POUZE na email mothersaboard@gmail.com

Soutěžní téma: Náš milovaný tatínek!

Zasílat můžete fotografie nebo text, můžete napsat dopis svému partnerovi, nebo napište příběh, čím vás váš milý potěšil nebo pobavil. Zasílejte pouze vaše příspěvky se souladem o autorském zákonu. 

Tentokrát není soutěž omezená počtem příspěvků :-)

Hlavní výhrou je kosmetický balíček, který získá majitelka nejlepšího příspěvku!


A protože jsem právě dočetla knížku Deníček moderního fotra, vyhlašuji ještě bonusovou výhru za nejvtipnějšího tatínka, za nejvtipnější příspěvek může putovat tato kniha právě do vaší knihovničky :-)
Soutěžíme do 28.6.2015 do 23:59h. Během pondělí 29.6.2015 budou vyhlášeni vítězové vybraní naší domácí porotou :-) Prosím, sledujte facebook Matky na palubu nebo svůj email, abych stihla včas odeslat výhru, protože na celý červenec odjíždíme na dovolenou. 

Soutěžní příspěvky budou zveřejněny na facebooku Matky na palubu a v článcích na blogu, bez uvedení jmen autorů, zasláním příspěvku tak souhlasíte s jeho uveřejněním. Nebudou uvedeny příspěvky obsahující vulgární obsah. Vítězné příspěvky budou zveřejněny v samostatném článku s uvedením jména a počátečního písmene příjmení, pokud uvedete. 

Tak pěkné soutěžení a tatínkům vše nejlepší k nedělnímu svátku!

Vaše
Matky na palubu!

Žádné komentáře:

Okomentovat