pondělí 29. června 2015

Recenze: Posílení imunity s Colostrem

Další produkt z balíčku Estian, který mi přišel zhruba před měsícem, pomalu dobírám, a tak je čas vás s ním seznámit :-)

Dneska bych vám ráda pověděla něco o kolostru. 
Kolostrum je vlastně první mléko, které se začíná tvořit ihned po porodu. Toto mléko je nejvýživnější a dodá miminku to nejpotřebnější, co potřebuje pro přežití, než se rozjede samotná laktace. I když kolostrum vzniká pouze pár dní po porodu, chrání miminku imunitu ještě několik týdnů po té, co přejde na zralé mléko. 

Vědci postupně zjistili, že kolostrum není zázrakem jen pro miminka, ale jeho užívání pomáhá také větším dětem i dospělým bojovat s oslabenou imunitou, pomáhá při větší fyzické námaze a při rekonvalescenci, a tak vznikl nápad využívat kravské kolostrum jako doplněk výživy. 

Nad kolostrem jsem přemýšlela už delší dobu, takže jsem ráda, že jsem konečně měla šanci se k němu dostat. Aktuálně u nás neřádí bacily a holky jsou po nedávném detoxu po očkování, takže zatím po krátkodobém užívání nemohu 100% zhodnotit, že máme imunitu posílenou dostatečně, ale mohu říct, že jsem s produktem byla spokojená. Ostatně už dříve jsem si ověřila jeho účinky při kožních problémech u holek v podobě masti, výborně hojí. 


Balení Colostrum Estian obsahuje 60 tablet, které jsou sice větší, ale dají se v pohodě přepůlit a děti je mohou i vycucat, což jsem u holek ocenila. Chuť je sladká a samozřejmě výrazně mléčná. Tablety se rychle rozpouští. Je potřeba je zapít dostatkem tekutin. 

Colostrum není nijak věkově omezené, takže ho můžete bez obav používat u dětí i dospělých a to  dlouhodobě. Jde o přírodní produkt. 

Jedno balení vydrží na měsíc a jeho cena se pohybuje okolo 599Kč. Cena je vyšší z důvodu náročnějšího zpracování pro zachování potřebných živin. 

Složení: Sorbitol, Colostrum, glukoza bezvodá, mikrokrystalická celuloza, kyselina citronová, magnesium stearat, aroma


Veškeré informace o Colostrum Estian najdete ZDE a pokud si jej budete chtít koupit, nakoukněte do ESHOPU . 

V sílu kolostra věřím a určitě se bude hodit při nástupu Marušky do školky či v zimních měsících. Takže se třeba můžete těšit na další pokračování, jak jsme zvládly posílit imunitu v náchylnějším období.

Brzy se dočkáte také dalších recenzí ještě na další vitamíny, které (nejen) posilují imunitu, takže se můžete těšit i na porovnání :-)


1 komentář:

  1. Colostrum je úžasná záležitost. Nějakou dobu jsem si ho dávala každý den a pocitovala jsem na sobě opravdu super účinky. Taky jsem si oblíbila tyhle přípravky na imunitu. Já jsem bohužel jedna z těch lidí, co pokud svou imunitu nepodporují, tak je pořád nemocný :(

    OdpovědětVymazat