středa 17. června 2015

Recenze: Motorický labyrint Woody

Blíží se nám prázdniny a já jako každý rok přemýšlím, co dětem do auta, aby je to chvíli zabavilo, aby to bylo zajímavé, neokoukané a zároveň to nebylo objemné.

A všechny tyto parametry splňuje motorický labyrint Woody.
Labyrint je z velké části dřevěný, spirály jsou kovové, je poměrně lehký a tak se dobře drží i menším dětem. Jeho velikost je 9,5 × 7 × 12cm, doporučený věk je 2+, ale určitě se nemusíte obávat, že by nezabavil i menší dítě. U holek tahle hračka frčí už od prvního posazení a s věkem je pěkné pozorovat, jak se jejich hra mění.

Možností využití je nespočet, od prohánění korálků sem a tam, přes poznávání barev, tvarů a plnění jednoduchých úkolů, jak můžete vidět na našem videu na youtube :-) Děti si cvičí zrak, logické myšlení i jemnou motoriku, učí se koordinovat pohyby ruky a prstů.


Hračka má kvalitní provedení, takže je odolná i vůči drobným pádům. A nemusíte zůstat jen u malé verze, k dostání je i ve střední a velké velikosti ZDE

Labyrintu dávám určitě plus. Je to hračka, která zaujme a pro dítě má tolik využití, kolik si jen vymyslí, neurčuje mu jedinou možnost hry, což velmi oceňuji. Plus určitě i za materiál, dřevo a za pestré, ale ne kýčovité barvy. 

Zápory jsem nenašla, naše holky opravdu baví a mají ho rády. 


Pokud vás recenze zaujala a toužíte po vlastním labyrintu, určitě nakoukněte na FEEDO.CZ, kde jich najdete hned několik v nejrůznějších provedeních. Žádné komentáře:

Okomentovat