úterý 9. června 2015

Recenze: Bělení zubů s Mr.Blanc


V posledním nákupním příspěvku jsem vám psala, že jsem se pustila do měsíční kůry bělení zubů. A jak to dopadlo, můžu se na plno smát? Vyhledávání obrázků Google

Na facebooku na mě vyskočila reklama na bělení bez peroxidu, jednoduchá aplikace a za pár týdnů zářivý úsměv. Instragram nabízel mnoho zahraničních a několik českých modelek se zářivými úsměvy po použití bělicích pásek MrBlanc.

Už jsem dřív zkoušela bělit s White Pearl, ale vadil mi peroxid, vyšší citlivost zubů po bělení, časově zdlouhavá aplikace, odporná až dráždivá pachuť v puse, nemožnost mluvit při bělení a ve výsledku minimální účinek, ale oceňuji, že vyžral zubní kámen.

MrBlanc nabízí 2 týdenní, 4 týdenní a 6 týdenní bělící kůru. Zvolila jsem tu na měsíc.

Po objednání mi přišel email, že produkt zrovna nemají na skladě a nemohou říct, kdy bude doručen. Už to na mě působilo nesolidně a obratem jsem tak napsala, že tedy ruším objednávku. Na email nikdo neodpověděl a asi za 14 dní mi přišel email, že je produkt odeslán. Následně druhý den přišel email, zda mám ještě o produkt zájem. Smířená s tím, že už je na cestě, jsem se tedy rozhodla, že tomu dám šanci. Potom už vše přišlo v pořádku.

Přípravek se pyšní profesionálním bělením. V každém balení je 14 balíčků s dvěma bělícími páskami, delší na horní zuby, kratší na spodní. Ty nalepíte na čisté osušené zuby a necháte 30 minut působit. Pásky nijak neomezují mluvení, nesliníte, nejsou agresivní a mají lehkou mentolovou příchuť, což jsem ocenila.

Po 14 dnech výsledek žádný, ale s tím jsem celkem počítala, že je to spíš verze na dobělení bílých zubů.

A po měsíci? Můžu se smát? Můžu. Ale vlastní blbosti. Efekt bělení minimální, možná nulový, přičemž s klidným srdcem můžu říct, že jsem bělila a čistila opravdu poctivě. Důkazem je i okolí, které si vůbec ničeho nevšimlo.

Produkt MrBlanc mě tak zklamal a za sebe nedoporučuji.


1 komentář:

  1. Jsou to podvodníci, slíbili mi vzorek zdarma, poté přijde pošta s cenou 470 Kč, když jim napíšete a připomenete se, ihned vás zablokují, Firma k ničemu, zloději a podvodníci!

    OdpovědětVymazat