pátek 8. května 2015

Recenze: Biokosmetika Acorelle ze včelích produktů

V dnešní recenzi se budu věnovat ozkoušení kosmetiky Acorelle a prospěšnosti včelích produktů, které obsahuje. A jako bonus má každý čtenář mého blogu 15% slevu na nákup biokosmetiky, takže neváhejte a čtěte dál, jak slevu získat a nakoupit si kvalitní produkty!Ve spolupráci s www.blogerky.cz jsem dostala nabídku ozkoušet kosmetiku Acorelle. Zaujalo mě, že je to kosmetika 100% přírodní a nese i označení bio. A když jsem zjistila, že tato řada AQA -ApiOleoActif obsahuje pyl a propolis, tak jsem se na balíček opravdu začala těšit. 

Tato kosmetika využívá tzv.apiterapie, což je léčba pomocí včel a jejich produktů a více se o apiterapii dozvíte přímo na stránkách MojeBiokosmetika

Já osobně věřím v zázraky medu, hlavně při nemoci a alergiích a v zázrak propolisu, který nám nejednou pomohl při poštípání hmyzem, aftech, ale také úžasně pomáhal uklidňovat dáseň při růstu zoubků (o tom se můžete dočíst v závěru mého staršího článku ZDE). Významný obsah propolisu v krémech tak ve mně budí důvěru v produkt. 

Noční krém

www.mojebiokosmetika.cz

Začala jsem s vyzkoušením nočního krému. Ten slibuje zmírnit procesy stárnutí (což se mě naštěstí ještě netýká) a zjemnit, zklidnit a zpevnit pokožku, což je u mě po dětech třeba. Při aplikaci mě překvapila vůně. Není intenzivní, ale úžasně přírodní a musím říct, že jsem se u kosmetiky asi s příjemnější vůní nesetkala. Je jemná a přirozená, připomněla mi vůni dřeva, když vejdete do dřevěnice. Co mi nebylo příjemné, byl počáteční lepkavý pocit a pnutí celé pokožky, ale trvalo to jen pár minut, než se krém vstřebal. Ráno po probuzení vypadala pokožka svěže a hladce. 

Denní krémDenní krém je velmi podobný jako noční krém, zpomaluje projevy stárnutí kůže, vyhladí a zjemní. Opět velmi příjemná vůně a po aplikaci lepivý pocit. Pleť voněla dlouho a i při oplachování jsem měla dlouho jemný filtr na kůži. Cítila jsem se dobře. 

Sérum Sérum mi vyhovovalo nejvíc, přišlo mi, že má jemnější konzistenci a tolik nelepí a i celkový pocit pokožky byl svěžejší a trvanlivější. Pokožka byla opravdu viditelně vyhlazená. 

Můj celkový dojem z výrobku byl určitě kladný a umím si představit krémy zařadit do své kosmetické výbavy. Určitě by mě zajímalo dlouhodobější používání krému a vlivu propolisu na pokožku. 

Pokud vás krémy zaujaly, nebo máte chuť ozkoušet i jinou kosmetiku, která je přírodní a má certifikaci BIO výrobku, navštivte obchod www.mojekosmetika.cz a po zadání slevového kódu BLOGERKY získáte 15% slevu na nákup!1 komentář:

  1. Kosmetika vypadá výborně, určitě se po ní podívám. A s tou vůní jste mě úplně naladila, že si chci také přivonět!

    OdpovědětVymazat