pondělí 25. května 2015

Pohybu není nikdy dost!

Příroda, kvalitní jídlo a pohyb. To jsou věci, které bych si přála, aby se zase vrátily v plné míře do našich životů. Taky máte pocit, že je svět línější a spokojíme se s málem, hlavně když to bude stát co nejmíň úsilí/peněz/...?


V dětství jsem moc ke sportům nebyla vedená a uvědomuji si, jaký to byl velký hendikep. Třeba když se spolužáci po škole scházeli na bazénu, volejbale... Nebo když jsem měla partnery ze sportovních rodin. A čím jsem starší a vnímám, jak tělo stárne, je mi líto, že se ke sportu musím nutit a není to přirozenou součástí našeho života.


Myslím, že je fajn, když se člověku narodí děti, tak se chce stát lepším. Poučit se z chyb svých rodičů, dát svým dětem to, co scházelo nám. Holky se snažím vést ke sportu, plaveme, jezdí na kole, hodně chodíme do přírody a až budou větší, určitě bych si přála, aby si přičichli k co nejvíce různým možnostem pohybu a něčemu se pravidelně věnovaly.

Moc se mi tak líbilo, když jsem se dozvěděla o projektu SportAnalityk, který pomáhá dětem objevit jejich talent, pro který sport se hodí a na co se u nich zaměřit. Myslím si, že je to skvělý nápad. Sama vím, jaké to je, když vám nejde určitá disciplína a někdo vás odsoudí, že jste na pohyb "levý", přitom třeba moc rádi tančíte či plavete, i když se nekamarádíte s míčem nebo kladinou.


Každý z nás má na něco talent a v dnešní době máme možnost mnoha sportů, že není možné, aby si každý nenašel to své! Pokud tak chcete pomoct svému dítěti najít ten správný směr, zkuste nakouknout, zda by vás nezaujal některý termín sportovních dnů. ZDE najdete potřebné informace i video o tom, jak den probíhá a také možnost se přihlásit. Akce probíhá v Praze, Brně, Pardubicích, Olomouci a Ostravě. 

Pokud se vám projekt líbí také jako mně, neváhejte se zaregistrovat a jako bonus ode mě po zadání  textu (v registračním formuláři) "matkynapalubu" do políčka Promo kód získáte jedinečnou slevu 100Kč :-) 

Veškeré informace naleznete na stránkách www.sportanalytik.cz


Žádné komentáře:

Okomentovat