středa 22. dubna 2015

Recenze: Čaj Bio Rarášci - Poznávací sadaMinulý týden jsem byla nakouknout do farmářského obchodu Sklizeno s příkazem "Maminko, kup nám něcoooo!" Ale co by to něco mělo být? Sušenky, bonbony...? Čaj!

Objevila jsem úžasný čaj přímo zabalený pro děti a byla by škoda vám o něm nenapsat.

Čaj Bio Rarášci - Poznávací sada, Sonnentor

Krabička obsahuje 9 druhů čajů a celkem 20 ks sáčků. Jednotlivé druhy pak můžete zakoupit samostatně v krabičkách, ale přijde mi fajn mít na každý den jinou příchuť. Suroviny jsou v bio kvalitě. Čaje chutnají výborně i neslazené, na výběr jsou bylinné směsi, ovocné i kořeněné. Jedno balení koupíte za 85-99Kč.

A teď k tomu hlavnímu, co mě na čaji nejvíc zaujalo a potěšilo, je jeho balení, které je vyloženě tvořené pro děti. Krabička je rozkládací a dětem se objeví pohádkový les. Součástí je také malé překvapení, Rarášci k vystřihnutí. Čaj je tak prima dárek místo sladkostí a našim holkám udělal opravdu radost.

Čaje můžete nakoupit v eshopu nebo v prodejnách, na výběr má Sonnentor i spoustu dalších potravin, které stojí za to ochutnat. Sušenky, koření. Mám tuto značku moc ráda, je opravdu kvalitní. 


Žádné komentáře:

Okomentovat