neděle 15. března 2015

Maruščina první dámská jízda


Život s dětmi nekončí, ale začíná. A proč si neužít dámskou jízdu i s malou ženou? :-) 

Maru budou v květnu tři a to je nejvyšší čas z ní udělat malou slečnu. A tak jsme využili naši Hlídací babičku, která se postarala o Darinku a vyrazily do víru velkoměsta. 

Myslím, že Marušce by stačilo celý den jezdit jen v autobusu a byla by nejšťastnější na světě :-) Musím pochválit, že nás všude pouštěli sednout a cesta proběhla se vší pohodlností. 
A protože kino začínalo až za hodinu, jako správné ženské jsme vyrazily do obuvi koupit pořádné jarní boty. Maru má docela velkou, ale úzkou nožku, takže je někdy kumšt najít správně padnoucí botky, ale už loni v létě jsme si zamilovaly značku Puma. Takže jsme šly téměř na jistotu a na  jaro už se ve skříni těší tito miláčkové. Překvapilo mě, že skoro nic neváží a jsou krásně měkké a hlavně úzké. Stélka má přesně vyznačenou velikost nohy a je vyjímatelná, takže se nemusíte bát, že koupíte špatnou velikost. Tak teď už jen aby se Marušce i dobře běhalo :-)


Samozřejmě nemohl chybět ani oběd. Marušku jsem pověřila, ať si objedná jídlo a řekne si o maso a hranolky. Pojala to po svém a objednala si masové granulky :-) Ale donesli nám super špíz s šafránovou omáčkou. 


A co tedy kino? Naprostá paráda, měla jsem strach, že to Maruška nevydrží, ale byl to pro ni velký zážitek a moc se jí to líbilo. Co jsem uvítala, že nevadilo vzít si vlastní pití a jídlo, i když jsme si koupily samozřejmě popcorn. Samotný film, Zvonilka a tvor Netvor, byl pro takhle malé děti fajn. K příběhu bych měla výhrady, ale přeci jen nejsem ta správná věková kategorie, která by jej měla hodnotit :-) Každopádně to byl doják :-))) Po filmu Maruška prohlásila, že o víkendu jde do kina s babičkou zas. A taky že si přeje králíka. Nové princeznovské šaty. Zajít na zmrzlinu. Na granulky a... 

A usnula mi v metru na klíně :-)
Žádné komentáře:

Okomentovat