neděle 15. března 2015

Konference PampersVčera proběhla tisková konference věnovaná novým plenkám Pampers Premium Care Pants, které již nyní můžete zakoupit v síti DM.


Když jsem dostala pozvání na tuto tiskovku, byla jsem nadšená. Pampersky jsou plenky, na které nedám dopustit a z těch nových jsem byla (nejen já) nadšená.

Konference probíhala v The Mark Luxury Hotel v Praze, akci moderovala Eva Decastelo, svůj odborný názor nám věnoval pediatr Petr Karger a nechybělo ani zahraniční zastoupení pro Pampers. Ambasadorkou nové řady plenek se stala Marta Jandová, která po dlouhé době ukázala světu svou dceru Marušku, malého blonďatého andílka.
A v čem je nová řada plenek lepší? Zásadní změnou je způsob oblékání, což většina z nás ocení u dětí, které je problém udržet chvíli v klidu, plenky se oblékají jako klasické kalhotky a díky pružnému pasu dobře sedí, neposouvají se a zároveň jsou komfortní. Jsou tenčí, lehčí a vytvořené z měkkého materiálu. A díky páskám, které zmodrají, když se dítě počůrá, můžete i lehce zjistit, zda je dítko potřeba přebalit. Tiskovka mě mile potěšila, celé dopoledne se vedlo ve velmi přátelském duchu, mezi posluchači měli své zastoupení blogerky (např.Mámou stylově, Veru Harnol, Matky na palubu a další) a jejich mrňousové, novináři a fotografové. Marta s Evou byly velmi sympatické a bylo vidět, že mateřskou roli "žerou" se vším všudy. Kromě samotného představení plen, osahání si jich, vyzkoušení jejich absorpce, nám také podal odborný a zároveň "mateřský" výklad pan doktor Kagler. Věnoval se tématu plen z hlediska komfortu, pohybového rozvoje dítěte, vlivu na pokožku. A já kývala, kývala a kývala a říkala si: "Jo, to přesně očekávám!"
 A jak tedy to očekávání dopadlo? Zatím jsme v pokusu testovacím, holky mi ukázaly, že plenky nemusí patřit jen na zadek, ale taky na hlavu, na ruce i na kocoura :-) A o tom, jaké využití jsme pro ně nakonec našly a jestli nám seděly nebo ne, to se nechte překvapit v samostatné recenzi :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat