neděle 15. března 2015

Kdo jsem a co tu pohledávám?

 Jsem MÁMA a jsem na to hrdá! Mám tři zlatíčka Marušku (5 let), Darinku (4 roky) a prosincového mužíčka Viktorka.  Jsem naplavená v Praze.

Jsem vystudovaný asistent pedagoga. Zajímám se o speciální pedagogiku, dělala jsem dobrovolnici v centrech pro hendikepované, mám praxi ve speciální škole u autistů, pracovala jsem v soukromém zařízení pro děti, kde jsem si vyzkoušela práci v provozu, v jeslích, ve školce i v zájmových kroužcích. Své zkušenosti promítám ve svém životě i na blogu.

Jsem blíženec. Umím všechno a nic. Chci umět všechno!

Jsem pisálek, mám za sebou malé i větší úspěchy v literárních soutěžích.

Jsem fotograf. Amatér. Ale zbožňuji stát za objektivem. Párkrát to někdo i ocenil. Jednou dokonce zrcadlovkou ;-) Má nejlepší výhra! Tedy hned po dětech, samozřejmě :-)

Jsem kuchtička. Baví mě stát u sporáku, experimentovat a hlavně jíst! A mé umění ocení hlavně manžel (a jeho OTP :-) )

Proč zrovna blog? Ráda píšu, ráda poradím, ráda se dělím o zážitky.

Proč psát? Protože je to úžasný relax. Cvičíte mozek a přitom odpočíváte. Bavíte lidi. Snažíte se být kreativní. Vytyčujete si vyšší cíle.

Proč Matky na palubu? Protože mi mateřství připadá jako jedna veliká loď, občas vidíte krásný ostrov na obzoru, jindy plujete v obrovské bouři a máte co dělat, abyste to celé ukormidlovaly. Někdy jsme pirátky, jindy kapitánky, někdy lodní služebnictvo. Mámy zvládají vše!

Proč mateřství? Proč ne kariéra? Protože děti jsou má kariéra, můj největší úspěch, životabudič a nakopávač!

Proč milovat děti? Protože jsou naše! Nejkrásnější, nejúžasnější, nejtalentovanější, nejusměvavější, nejvychovanější, nejhodnější, nejroztomilejší, nejučenější. Jsou prostě nejlepší!1 komentář: