neděle 15. března 2015

Figurky Schleich

Nad figurkami Schleich se nejednomu zoologovi rozbuší srdce radostí! Malé postavičky zvířátek jsou věrnými kopiemi opravdických zvířat, propracované do detailu. Díky kvalitnímu provedení jsou pro děti výbornou hračkou, ale mohou se stát také sběratelskou vášní! A kdo zrovna neholduje zvířatům, objeví ve světě Schleich nespočet postaviček dětských hrdinů.


Když jsem byla malá, švagrová dětem kupovala "ty drahé figurky". Sice jsem byla malá, ale i přesto už dost velká přát si takové hračky, takže jsem se těšila, až si jednou budu moct splnit své sny na svých dětech. A je to tady! A protože se holky "pomamily", figurky zvířátek jsou pro ně dárek, který nikdy nezklame. 


Figurky mají kvalitní zpracování, vydrží i nešetrné zacházení malých dětí. Zároveň ukazují zvířata tak, jak jsou, žádné červené oči, fialové krávy a jiné hrůzy. V hračkářstvích i na internetu najdete druhy i méně známé, domácí i divoká zvířata a většina zvířat je zpracovaná v obou pohlavích i s roztomilými mláďaty. Ceny figurek začínají na 69kč a pohybují se až do řádu stovek. 

Žádné komentáře:

Okomentovat